Vlastní aktivita

Střelecká soutěž o pohár starosty města Strakonice

Při příležitost 25. výročí založení Městské policie Strakonice proběhla na střelnici v Sedlici dne 11. 9. střelecká soutěž „O pohár starosty Města Strakonice“. V soutěži změřilo své síly ve střelbě 16 střelců. Soutěžilo se ve čtyřech částech. Ve střelbě mířené, poté následovala disciplína „Evropský policejní parkur“, střelba na dlouhou vzdálenost a poslední částí byly tzv. barevné cíle. Nejlepšího výsledku jednotlivců po sečtení bodů ze všech disciplín dosáhl Pavel Kučera, druhý byl Roman Domín a na třetím místě se umístil Petr Petřík.

Střelecká soutěž územního odboru Strakonice Policie ČR

V pátek 13. 4. 2018 proběhla na střelnici v Cehnicích střelecká soutěž pořádaná územním odborem Policie ČR ve Strakonicích. Celkem 14 účastníků bylo rozděleno do tří kategorií: Policie ČR, ženy a hosté. Strážníci městské policie Strakonice se soutěže zúčastnili v kategorii hosté. Na vítězství v kategorii dosáhl Roman Kohoutek, druhý byl Roman Domín a na třetím místě se umístil Lukáš Man.

Střelecká soutěž 2017

Ve čtvrtek 02.11.2017 proběhla střelecká soutěž MP na střelnici v Sedlici, kde 6 strážníků změřilo své síly ve střelbě ze služebních zbraní v „Evropském policejním parkuru“ a mířené střelbě. Jako každý rok se soutěž vydařila i díky krásnému počasí. Po vyhlášení výsledků přišel čas i na malé občerstvení v podobě opékaných vuřtů.

Střelecká soutěž 2015

Na střelnici v Sedlici dne 13. 11. proběhla střelecká soutěž Městské policie Strakonice, kde změřilo své síly ve střelbě 10 strážníků ze služebních zbraní. Nejprve se soutěžilo ve střelbě mířené a poté následovala disciplína „Evropský policejní parkur“. Nejlepšího výsledku po sečtení bodů z obou disciplín dosáhl Lukáš Man, druhý byl Roman Domín a na třetím místě se umístili se stejným počtem bodů Radek Kareš a Josef Hradský. Velké poděkování patří zástupci velitele Josefu Chmelařovi, který zorganizoval a zajistil pro všechny zúčastněné věcné ceny.

OSMIBOJ 2014

Během celého roku 2014 se konal již druhý ročník turnaje „OSMIBOJ MĚSTSKÉ POLICIE STRAKONICE“, ve kterém strážníci jednotlivých směn porovnali své síly v osmi disciplínách. Soutěžilo se ve stolním tenise, šipkách, tenise, nohejbalu, badmintonu, plavání, streetballu a bowlingu. Po celou dobu turnaje bylo skóre velice vyrovnané. Až poslední disciplína v rozstřelu, rozhodla o vítězi. Na prvním místě se umístila směna V, druhé místo obsadila směna C, třetí směna A, čtvrté směna B a páté místo patřilo směně D. Turnaj se velice vydařil. Vládla skvělá atmosféra v duchu fair play.

Střelecká soutěž 2014

Během dopoledne dne 5. 11. 2014 proběhla na střelnici v Sedlici, tradiční střelecká soutěž Městské policie Strakonice. Deset strážníků změřilo své síly ve střelbě ze služebních zbraní. Nejprve se soutěžilo ve střelbě mířené a poté následovala disciplína „Evropský policejní parkur“. Nejlepšího výsledku po sečtení bodů z obou disciplín dosáhl Lukáš Man, druhý byl Roman Domín a na třetím místě se umístil Josef Chmelař. Velké poděkování patří zástupci velitele Josefu Chmelařovi, který zajistil pro všechny zúčastněné, jako každý rok, věcné ceny.

Střelecká soutěž v Sedlici

Střelecká soutěž 2013

OSMIBOJ MĚSTSKÉ POLICIE

Osmiboj Městské policie Strakonice
Během celého roku 2013 se konal turnaj „OSMIBOJ MĚSTSKÉ POLICIE STRAKONICE“, ve kterém strážníci jednotlivých směn porovnali své síly v osmi disciplínách. Soutěžilo se ve stolním tenise, šipkách, tenise, nohejbalu, beach volejbalu, plavání, streetballu a bowlingu.

Turnaj ve stolním tenisu

V pátek 9. 11. 2012 se uskutečnil turnaj MP Strakonice ve stolním tenisu. Letošního ročníku se zúčastnil sice menší počet hráčů, ale systémem „každý s každým“, na tři vítězné sety, byla početnost klání dostatečná.
Přestože v průběhu celého turnaje probíhaly tvrdé a nelítostné výměny míčků, každý zápas končil s úsměvem a podání ruky.
První místo vybojovala Eva Šindelářová, druhé Milan Michálek a třetí Josef Chmelař. Všichni už se těšíme na příští ročník.

Střelecká soutěž v Sedlici

Ve středu dne 10.10.2012 proběhla již tradiční střelecká soutěž MP na střelnici v Sedlici, kde 14 strážníků změřilo své síly ve střelbě ze služebních zbraní. Nejprve se soutěžilo ve střelecké disciplíně „Evropský policejní parkur“, poté přišla na řadu střelba mířená. Nejlepšího výsledku po sečtení bodů z obou disciplín dosáhl Roman Domín, druhý byl Lukáš Man a na třetím místě po velkém boji s Josefem Hradským a Milanem Michálkem se umístil Radek Kareš.

Syndikovat obsah