Aktuality

Březen 2023

 1. Andělé strážní

Únor 2023

 1. Nohy kaput a pátrání po kalhotách

Leden 2023

 1. Novoroční partnerská rozepře

  Partnerskou rozepři jeli strážníci řešit na Nový rok v půl sedmé ráno do Bahenní ulice. Mělo zde docházet i k napadání. Partneři byli po silvestrovské noci ještě opojeni alkoholem a pohádali se. Konflikt ohlásil syn ženy, která trvala na tom, aby partner byt opustil. Ten potíže nedělal. Sbalil si pár věcí a v klidu odešel. Nikdo z přítomných nechtěl dál nic řešit.

 2. O náhody není nouze

Prosinec 2022

 1. Nemocná seniorka hledala manžela

Listopad 2022

 1. Ohlášení sebevraždy skleněným střepem

  Mám sebevražedné myšlenky. To řekl ve čtvrtek 3. listopadu večer veliteli směny do telefonu muž a zároveň dodal, že je pod barem Melodie na schodech. Hlídka ho tu skutečně našla. Dvaatřicetiletý muž držel v ruce skleněný střep, kterým se před příjezdem strážníků několikrát říznul do ruky. Strážníci nešťastníkovi zabavili všechny nebezpečné předměty, aby si neubližoval. Do péče si ho převzali záchranáři.

 2. Boj o čas před zavřenými dveřmi

Říjen 2022

 1. Vagon jako noclehárna

  Při kontrole vlakového nádraží, v neděli 2. října v noci, narazila hlídka na dvě podezřelá individua. Muže a ženu, kteří se pokoušeli dostat do jednoho vagonu, aby v něm přečkali noc. Třiatřicetiletý muž z Plzeňska a 50letá žena od Kolína museli nádraží opustit. Nadšeně se netvářili.

 2. Oslavil narozeniny první krádeží. Rozmarýnu za patnáct korun

Září 2022

 1. Ženské plémě na zlodějském tahu

Srpen 2022

Červenec 2022

Červen 2022

Syndikovat obsah